Pojď se k nám naučit angličtinu a usnadni si svou budoucnost!

Žijeme v době, ve které přísloví “kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem” platí více než kdy předtím, a to obzvlášť pro mladé. Fungovat se Vám ve světě dnes i v budoucnu navíc bude obzvlášť obtížně, pokud jedním z jazyků, které ovládáte, není angličtina.

Naštěstí pro Vás máme řešení – můžete si ji totiž vypilovat v rámci ročního pomaturitního studia angličtiny, které Vám Jazyková škola PELICAN nabízí!

Co ze studia budete mít?

S angličtinou přicházíme do styku čím dál častěji a kdo ji neumí jakoby ani nebyl. Ať už nad jednoletým pomaturitním studiem angličtiny uvažujete, protože máte pocit, že Vás ji na střední škole moc dobře nenaučili, zatím nevíte, jaká vysoká škola by Vás bavila, ještě se Vám nechce do práce, nebo nebo k tomu máte jakýkoliv jiný důvod, u nás si na své přijde každý.

Angličtinu se budete učit 4 hodiny denně každý všední den kromě svátků a prázdnin, a Vaše úroveň se tak za školní rok zlepší o 2 až 3 úrovně. Celý kurz můžete zakončit státní jazykovou zkouškou na úrovni B2 či C1 a získat tak certifikát s mezinárodní platností.

Ty bývají často uznávány i při přijímacích zkouškách na vysoké školy či jako náhrada za zkoušku nebo zápočet, rovněž však takováto položka v životopise zvyšuje jeho zajímavost. Studiem v JŠ PELICAN Vám zůstanou veškeré výhody, které patří ke statusu studenta.

K našemu pomaturitnímu kurzu navíc dostanete také kurz druhého jazyka pro dva lidi zcela zdarma, a pokud ono přísloví platí, člověkem tak můžete být rovnou 3x. A to už se přece vyplatí, no ne?

učebna pelican

Není škola jako škola!

Naše Jazyková škola má dlouholetou tradici a mnoho výborných recenzí. Sídlí v samém centru Brna a Vy tak budete uprostřed dění tohoto dynamického, kulturního a studentského města. V prostorách celé školy je pro Vás k dispozici wi-fi zdarma a v naší kuchyňce se můžete občerstvit nebo si nachystat čaj a kávu. Přímo pod školou je skvělá kavárna, do které si před výukou můžete skočit pro kafe a po výuce se spolužáky na pivo! 

Nemusíte se bát, že by učení probíhalo biflováním se z učebnic, jak jste na to možná zvyklí ze středních škol. Chceme, aby naše studenty učení bavilo a snažíme se jim tak školní rok co nejvíce zpříjemnit. Proto u nás mají studenti možnost učit se a procvičovat své znalosti inovativně, efektivně a zábavnou formou.

Naši lektoři jsou kvalifikovaní a hodiny vedou zábavně a moderně – využívají materiálů vytvořených v rámci evropských projektů Erasmus+ a e-learningu, na našich platformách k online vzdělávání si tak studenti mohou zábavnou formou procvičovat své nově získané vědomosti.

výuka

Výukové materiály, úkoly, online testy a další materiály související s výukou budete mít pohromadě na Moodle, a ve studiu tak budete mít přehled. K výuce u nás někdy dochází také na výletech či na hodinách, které při hezkém počasí probíhají venku. Nudit se s námi rozhodně nebudete!

Co pro to musím udělat?

Zaujalo Vás pomaturitní studium a chcete se přidat do PELICAN rodiny? To jsme moc rádi a doufáme, že již vyplňujete přihlášku. Po jejím odeslání a po uhrazení částky za kurz Vás ještě před samotným začátkem výuky čeká podstoupení rozřazovacích jazykových testů.

Na základě Vaší úrovně tak budete zařazeni do jedné ze studijních skupin a výuka může začít! Přidat se k nám však můžete i po oficiálním začátku školního roku – třeba když po pár týdnech studia na vysoké škole zjistíte, že Vás obor nebaví a budete chtít za rok vyzkoušet jinou školu, ale nechcete strávit rok nicneděláním.

Doufáme, že se s Vámi brzy uvidíme. Těšíme se na společně strávený následující školní rok!

Váš PELICAN