Programovací soutěž pro vysokoškoláky

Programovací soutěž pro vysokoškoláky

Vydáno: 17.04.2016

Nezisková studentská organizace BEST Prague organizuje letos již podruhé programovací soutěž pro všechny studenty tuzemských vysokých škol nesoucí název UnIT. Ta se bude konat v úterý 19. dubna 2016 v Nové budově ČVUT v Praze.

Ačkoliv zaměření soutěže může někomu zprvu připadat jako nepřekonatelná výzva, nejedná se ani zdaleka o událost, které by se měly účastnit jen nejbystřejší matematické mozky. Řešení složitých algoritmů a matematických úloh vás nečeká. Soutěž je zaměřená spíše prakticky. Úkolem studentů bude vyřešit problém z praxe zadaný firemním partnerem soutěže. K řešení úloh potom budou moci využívat jakékoliv dostupné informační zdroje včetně internetu. Testovat se tedy bude především kreativita, schopnost přemýšlet nad problémy v širším měřítku a všeobecný přehled.

Soutěží se celkem ve třech kategoriích - Web, Backend a Data. Zadání každé kategorie se liší a předzadání jsou již dostupná na internetové stránce unit.bestprague.cz. Mezi hlavními cenami prvních dvou zmíněných kategorií je mimo jiné iPod, a to hned osmkrát. Další ceny jsou například sudy piva nebo univerzitní mikiny ČVUT.

Pro účastníky soutěže je připraven doprovodný program, jehož součástí je například turnaj v Buláncích o ceny, laser game a workshopy na stáncích firem.

Potřebuješ další důvody proč se do soutěže přihlásit? Kromě soutěžení a výhry věcných cen máš jedinečnou možnost seznámit se s zajímavými firmami z praxe a porovnat své programovací dovednosti se schopnostmi studentů z jiných škol. Každý soutěžící navíc dostane zdarma oběd, tričko na památku a večer se může účastnit afterparty s dalším občerstvením úplně zadarmo!

Ale co je nejdůležitější - pobavíš se, získáš spoustu nových neocenitelných zkušeností a potkáš nové přátele!

Více informací najdeš na webových stránkách soutěže. Neváhej a zajdi si zahrát Bulánky!

Autor: Anna Musilová

Další články z rubriky

Jeden den na Gibraltaru

Anna Musilová | 26.06.2017

Jeden den na Gibraltaru

Když zaparkujeme auto v andaluském pohraničním městečku a projdeme pasovou kontrolou,…

Balabán píše o smrti naléhavě i s něhou, patosu a kýči se úspěšně vyhýbá

Zeptej se táty je posledním dílem Jana Balabána, který zemřel krátce před jeho dokončením.…

Volá Londýn aneb prodloužený víkend v britské metropoli

Je deset večer, čtrnáctého září. S čtveřicí kamarádek přijíždíme po celodenním cestování…


© 2019, www.studentbrana.cz - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Nahoru ↑