Jak si ulovit domov

Jak si ulovit domov

Vydáno: 15.08.2015

Přihláška na vysokou školu a přímačky jsou pouze jeden z mnoha kroků na cestě na osamotněním. Stejně důležité je i sehnání bydlení v cizím městě. Vysoké školy běžně nabízení pro své studenty ubytování na kolejích, jenže tam se některým mnohdy nechce. Cena bývá často porovnatelná s tou, kterou zaplatí za spolubydlení na bytě a navíc za ni mnohdy dostanou větší kvalitu.

V Česku se tak kromě klasických realitních kanceláří vyrojilo i hned několik chytrých aplikací, kteří mají boj o ulovení domova usnadnit. Jednou takovou je i portál UlovDomov.cz, který se specializuje na pronájmy bytů a spolubydlení.

„Začali jsme spolupracovat s každým pronajímatelem a makléřem, kterého jsme našli, a vytvořili jsme největší, nejucelenější databázi bytů k pronájmů v ČR. Tento seznam nabídek jsme vložili do moderního přátelského rozhraní tak, aby se v něm dalo neuvěřitelně pohodlně hledat. Je jedno jestli sháníte studentskou garsonku v Brně nebo luxusní 4 + 1 na Malé straně. Víme o všech volných bytech k pronájmu,” prezentují zakladatelé webu svůj projekt.

Jak sami přiznávají, web vytvořili na základě vlastních zkušeností, kdy je nekonečné prohrabání v duplicitních nabídkách na serverech připomínající 90. léta nesmírně vyčerpávalo.

UlovDomov.cz umožňuje nejen velmi jednoduše vyhledávat nabídky a přidávat inzeráty, ale také vám ty nejlepší nabídky přesně podle vašich vysněných parametrů pohlídá a upozorní na ně.

Reprofoto: UlovDomov.cz - nabídka spolubydlení

Autor: ssu

Další články z rubriky

Jeden den na Gibraltaru

Anna Musilová | 26.06.2017

Jeden den na Gibraltaru

Když zaparkujeme auto v andaluském pohraničním městečku a projdeme pasovou kontrolou,…

Balabán píše o smrti naléhavě i s něhou, patosu a kýči se úspěšně vyhýbá

Zeptej se táty je posledním dílem Jana Balabána, který zemřel krátce před jeho dokončením.…

Volá Londýn aneb prodloužený víkend v britské metropoli

Je deset večer, čtrnáctého září. S čtveřicí kamarádek přijíždíme po celodenním cestování…

Banner - zviditelníme Vaši firmu

Parfemy.cz

© 2019, www.studentbrana.cz - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Nahoru ↑